Yerli teknoloji Hurricane 360 VR ile tanışın!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2019‘da DOF Roboticsrüzgarı esti. DOF Robotics fuarda ödüllü yazılımı olan Hurricane 360 VR‘ı gösterdi.

Robotik teknolojiler sektörüne büyük fayda sağlayacak olan bu ürün, kendi etrafında 360 derece dönme kabiliyetine sahip. Özellikle eğlence merkezleri için düşünülen bu sanal gerçekçek çözümü, fuar katılımcıları tarafından büyük bir ilgiile karşılaştı.

Hurricane 360 VR nedir?

Artırılmış sanal gerçeklik olarak geçen bu ürün, VR teknolojisinin potansiyelini bir üst noktaya taşıyor. Biz de sizin için bu ilginç eğlence ürününe yakından bakıyoruz. İyi seyirler!

Marvel Studios ve Universal Studios gibi dünyaca ünlü markalarla çalışan DOF Robotics, ülkemizi uzun bir süredir ürettiği yerli yazılımlarla temsil ediyor. Bju yüzden eğlence sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Hurricane 360 VR firma için oldukça önemli bir konumda.

Daha önce de birçok fuardan başarıyla dönen Hurricane, CES 2019’da da katılımcıların ilgi odağı oldu. Her hareket bölgesi için 6 farklı sensör kullanan platform, kullanıcılara su, yağmur, patlama ve sis gibi efektleri direkt olarakyaşatabiliyor. Siz de bu video hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir